Предмет: Українська мова, автор: DASHKA101112JA

Твір на тему "Не одяг красить людину, а її справи"будь ласка допоможіть

Ответы

Автор ответа: mashido1123
1

Ответ:Коли люди говорять про зовнішній вигляд, їх часто маніпулює думка, що одяг є важливішим за все. Але справжня краса полягає не в тому, як ми виглядаємо ззовні, а у наших вчинках і почуттях. Неодмінно, одяг може підкреслити нашу особистість, але він не визначає нас повністю. Найважливішою є суть людини, її моральні цінності, доброта та взаємоповага. Коли ми вирішуємося на добрі справи та піклуємося про інших, ми справді стаємо прекрасними всередині і ззовні. Тож нехай наші справи та вчинки прикрашають нас, нагадуючи світу, що справжня краса лежить у душі.

Объяснение:

Автор ответа: kovrukarsen
0

Ответ:

Роки йдуть, часи минають. Огляньмося навколо і подумаємо. Мені здається, що зараз ми приділяємо занадто багато уваги речам. Більш, ніж вони на те заслуговують. Де в кого вони стали майже метою життя. Чому це так?

Звичайно, кожному хочеться мати красивий одяг, елегантне взуття, чудову косметику. 1 цілком природно, що людина прагне гарно одягтися і взагалі чудово виглядати. Але... Існує одне "але" — речі ніколи не повинні посідати чільне місце в нашому житті, тому що у людини є найцінніший скарб — її душа. Я вважаю, що головне у кожного — це його внутрішній світ, його інтереси, знання, вміння. Але ще й ставлення до людей, до навчання, до роботи, а також заслуги самої людини, її самооцінка і самоаналіз.

Одна моя знайома весь час скаржиться, що в неї немає справжніх друзів. Все в неї є: і магнітофон, і косметика, і різні цікаві дрібнички. І дарує досить часто вона їх своїм знайомим. А ось друзів нема, і на душі у неї погано. Я думаю: а що вона зробила, щоб придбати друзів? Чим вона цікава? Що вміє сама? Мабуть, нічого. їй не слід думати, що людину можна зробити другом, давши їй поносити модну річ чи щось подарувавши. Друзів треба завойовувати. Не дивитись на людей з презирством. Не поводитись із ними нахабно. Не ставити себе вище за інших. Бути привітним і лагідним, поважати людей, частіше усміхатися. Тому я порадила знайомій дівчині проаналізувати свою поведінку і попрацювати над собою. Треба бути цікавою людиною. Для цього — більше читати, відвідувати різні гуртки, мати якесь хобі. І тоді, я сподіваюсь, моя знайома знайде собі справжнього друга.

Отже, я бажаю всім людям душевного багатства. Я хочу, щоб люди робили побільше добрих справ, а не були подібні до горезвісного гоголівського героя Плюшкіна — персонажа "Мертвих душ".

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: maksymvedmid
Потрібен переказ поможіть
3 діда-прадіда селянка, вона не переставала дивуватися резбагненній ска землі, скропленій дощем і зігрітій сонцем: з маленького зернятка, вкинутого в пухку ріллю, виростає отака краса!

Де знаходить природа такі розмаїті барви, що їх не відтворити точно жод ною фарбою, жодним пензлем! Ой як хотілося Катерині Білокур бодай хоч трохи передати цю красу на папері!

На її малюнках квіти вражали своїми дивовижними формами, багатством бара Війна, пережите лихо зробили скромну хворобливу жінку філософом. Зло, рутина, смерть змусили її по-новому глянути на світ, на прекрасне. Понівечена бомбами й снарядами земля заліковувала рани, вкривалася

смарагдовими килимами хлібів, щедро обдаровувала людей за їхні турботи й ласку. «Як тебе прославити, рідна земле? не раз думала художниця. - Не одною квіткою змалювати, не одним кущем чи деревом, а всю тебе по-

казати широку, прекрасну и родючу». Ніхто ніколи не вчив її малювати. А так хотілося змалювати всю Україну,

всю землю! Вона не вірила в те, що зможе колись це зробити. Тим часом ма- лювала своє улюблене суцвіття весняні, літні й осінні квіти в одному не- роздільному вінку.

Вона могла працювати над однією квіткою так довго, поки та одцвітала,

Шість жоржин малювала три тижні по дві квітки щотижня.

«Рідне поле» - одна з найвідоміших картин художниці-самоука Катерини

Василівни Білокур. Написана в період творчої зрілості, картина сповнена лю- бові до рідної землі. Коли в 30-х роках у село Богданівку, що на Полтавщині, приїхали працівники Полтавського обласного будинку народної творчості, вони відкрили в Катерині Білокур художницю рідкісного обдаровання.

Про неї заговорили в 1939 році, відкрили її виставки у Полтаві та Києві. 1941 року в Полтавському краєзнавчому музеї була відкрита велика персональна виставка квіткових панно.

На жаль, вся виставка загинула на початку Великої Вітчизняної війни. Від доробку 20-30-х років уціліли лічені полотна, які художниця залишила вдома

в Богданівці.

Твори Катерини Білокур вражають своєю дивовижною оригінальністю,

зачаровують вишуканою красою.

Життю і творчості, генієві української художниці присвятив свою повість «Автопортрет з натури» відомий український письменник Володимир Яворів- ський, її творчість досліджують мистецтвознавці. Та особливої уваги заслуго вують листи Катерини Білокур. Яка ж бо тяжка доля, понівечена колгоспною кріпаччиною 50-х років, випала цій жінці. Але, попри все, скільки світла в їй душі! Ця душа засяяла на полотнах неймовірними, райської краси квіта ми. І сяятиме повіки
Предмет: Химия, автор: kersan052005