Предмет: Химия, автор: susenkoa07

Визначте формулу арену, якщо 0,5 моль його мають масу 53 г.

Ответы

Автор ответа: maluvchik
0
Маса 0,5 моль йоду за умовою дорівнює 53 г. Нам потрібно знайти формулу молярної маси йоду.

Формула молярної маси (M) визначається як відношення маси речовини до його молекулярної кількості (у молях). Ми можемо використовувати таку формулу для розрахунку:

M = маса/кількість речовини (у молях)

Розділимо масу йоду (53 г) на кількість йоду (0,5 моль), щоб знайти молярну масу йоду:

M = 53 г/0,5 моль

M = 106 г/моль

Отже, формула арени йоду - I₂
Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

n(СₙH₂ₙ₋₆) = 0,5 моль

m(СₙH₂ₙ₋₆) = 53 г

Знайти:

СₙH₂ₙ₋₆ - ?

Розв'язання:

1) M(СₙH₂ₙ₋₆) = m / n = 53 / 0,5 = 106 г/моль;

2) Mr(СₙH₂ₙ₋₆) = Ar(С) * N(С) + Ar(H) * N(H);

106 = 12 * n + 1 * (2n - 6);

n = 8;

3) C₈H₁₀.

Відповідь: Невідома речовина - C₈H₁₀.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Dankadpdpdpdpd1022
Предмет: Математика, автор: bloodsn1x1