Предмет: Химия,
автор: fillhhyi
помогите пожалуйста!!
Обчисліть відносну молекулярну масу речовини, до складу молекули якої входить один атом Карбону та один атом Оксигену
А) 14 Б) 20 В) 28 Г) 44
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
В) 28
Объяснение:
Ca=12,011
O=15.999
Mr(CaO)=12+16=28
Автор ответа:
1
В) 28
Mr(CO) = Ar(C) * N(C) + Ar(O) * N(O) = 12 * 1 + 16 * 1 = 28.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: liljok2613
Предмет: Литература,
автор: ionin0709
Предмет: Українська мова,
автор: phoenixphouse
Предмет: Русский язык,
автор: appdiscord08
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним