Предмет: Математика, автор: julashpak79

ДОПОМОЖІТЬ ТЕРМІНОВО В МЕНЕ КОНТРОЛЬНА:(
За 2/5 кг печива заплатили 36 грн. Скільки коштує 1 кг цього печива?
Буду дуже вдячна за допомогу^^ 6 клас

Ответы

Автор ответа: vinderkind
1

Можна за допомогою пропорції:

2/5 кг — 36 грн;

1 кг — x грн;

Тоді

x =  \frac{1 \times 36}{ \frac{2 }{5} }  = 36 \times  \frac{5}{2}  = 18 \times 5 = 90

Відповідь: 90

Автор ответа: tiktokcount646
1

Ответ:

Пошаговое объяснение:Кажется так

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: zidanzinidin691