Предмет: Физика, автор: nazar654673

Позначте фокусну відстань збиральної лінзи з оптичною силою 1,25 дптр
А 125см Б 80см В 12,5см Г 8м​

Ответы

Автор ответа: kkuksa2014
2

Відповідь:Б(80см)

Пояснення:F=1/D=1/1,25=1/1,25=0,8м або 80см


nazar654673: сенкю
Похожие вопросы