Предмет: Химия, автор: milanapereloma

СРОЧНООО ПОМОГИТЕ 1) 33,6л водню змішали при нагріванні з хлором. Обчисліть масу утвореного хлороводню, якщо вихід продукту реакції становив 90%. 2) Для добування негашеного вапна СаО масою 137,2г випалюють крейду масою 250г. Обчисліть вихід продукту реакції від теоретично можливого.​

Ответы

Автор ответа: ninaamchuk86
0

Ответ:

1) 33,6л * 1.429 г/л = 48,02г

48,02г * 0,9 = 43,218г

2) 250г / 100.09 г/моль = 2.499 моль

2,499 моль * 56.08 г/моль = 140.3г

137.2г / 140.3г * 100% = 97.8%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nastymi33