Предмет: Химия,
автор: lioncub13sk13
Запиши масову частку (%) кухонної солі у розчині, якщо відомо, що у 149 г розчину міститься 9 г розчиненої речовини.
lioncub13sk13:
у меня оталось 5 минут в тесте((
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m р-ну(NaCl) = 149 г
m(NaCl) = 9 г
Знайти:
ω(NaCl) - ?
Розв'язання:
1) ω(NaCl) = m * 100% / m р-ну = 9 * 100% / 149 = 6%.
Відповідь: Масова частка NaCl становить 6%.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: peterparkerxxxson123
Предмет: Алгебра,
автор: peterparkerxxxson123
Предмет: Українська література,
автор: rs974274
Предмет: Математика,
автор: Аноним