Предмет: Физика,
автор: sasasolovyan
яку кількість енергії необхідно затратити для перетворення 10 кг льоду взятого за температури -5градусів у пару яка має температуру 100 градусів
sasasolovyan:
помогите пж
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1)
Нагреваем воду:
Q₁ = c*m*(t₂-t₁) = 4200*2(100-10) = 756 000 Дж или 0,756 МДж
2)
Испаряем воду:
Q₂ = m*L = 2*22,6*10⁵ = 4 520 000 Дж или 4,52 МДж
3)
Затраченное количество теплоты:
Q = Q₁+Q₂=0,756 + 4,52 ≈ 5,3 МДж
Объяснение: вроде бы всё
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: timurcurov7
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: pavlovaaa880
Предмет: Английский язык,
автор: askerlbolsyn
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dilbarahmetova959