Предмет: Физика,
автор: daniilvyskvarok90
Скільки часу треба поїзду щоб змінити швидкість з 10 метрів на секунду до 25 метрів в секунду якщо він рухається з прискоренням 0,5 метра га секунду квадратних
Ответы
Автор ответа:
0
Для вирішення цього завдання можна використовувати рівняння руху з прискоренням:
v
=
u
+
a
t
v=u+at
де:
v
v - кінцева швидкість (25 м/с),
u
u - початкова швидкість (10 м/с),
a
a - прискорення (0,5 м/с²),
t
t - час.
Перетворимо рівняння, враховуючи вказані значення:
25
=
10
+
0
,
5
t
2
25=10+0,5t
2
Розв'яжемо для
t
t:
0
,
5
t
2
=
15
0,5t
2
=15
t
2
=
30
t
2
=30
t
=
30
≈
5
,
48
секунд
t=
30
≈5,48 секунд
Отже, час, необхідний для того, щоб поїзд змінив швидкість від 10 м/с на 25 м/с при заданому прискоренні, приблизно 5,48 секунд.
v
=
u
+
a
t
v=u+at
де:
v
v - кінцева швидкість (25 м/с),
u
u - початкова швидкість (10 м/с),
a
a - прискорення (0,5 м/с²),
t
t - час.
Перетворимо рівняння, враховуючи вказані значення:
25
=
10
+
0
,
5
t
2
25=10+0,5t
2
Розв'яжемо для
t
t:
0
,
5
t
2
=
15
0,5t
2
=15
t
2
=
30
t
2
=30
t
=
30
≈
5
,
48
секунд
t=
30
≈5,48 секунд
Отже, час, необхідний для того, щоб поїзд змінив швидкість від 10 м/с на 25 м/с при заданому прискоренні, приблизно 5,48 секунд.
Похожие вопросы