Предмет: Физика,
автор: dobevim389
ДАЮ 100 балів!!!!
Якщо тягнути тіло масою 10 кг, то під дією певної сили воно набуває прискорення 1м/с2, якщо друге тіло іншої маси – то під дією такої ж сили воно набуває прискорення 2м/с2. Якого прискорення набудуть ці тіла, якщо їх тягнути з цією ж самою силою одночасно?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 0,67м/с²
Объяснение:
Дано:
m1=10кг
а1=1м/с²
а2=2м/с²
----------------
а3-?
Согласно второго закона Ньютона:
F=ma
F=m1*а1=10*1=10Н
m2=F/a2=10/2=5кг
а3=F/(m1+m2)=10/(10+5)=0,67м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: lolleon2010gmailcom
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: sonya25082010
Предмет: Русский язык,
автор: gad111142005