Предмет: Химия,
автор: buraknikita326
3. Обчисліть масу заліза, що прореагувало з розбавленою сульфатною кислотою і при цьому утворилось 33,6 л водню.
Ответы
Автор ответа:
1
Fe+H2SO4 => FeSO4 + H2
n=V/Vm
Vm = 22,4 л/моль
n(H2) = 33,6/22,4 = 1,5 моль
n(Fe) = n(H2) = 1,5 моль
m=n×M
m(Fe) = 1,5 × 56 = 84 г
Ответ: 84 г
buraknikita326:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: lilisoyen86
Предмет: Другие предметы,
автор: ttdenisenko94
Предмет: Українська література,
автор: k2760325
Предмет: Физика,
автор: zajvoronkok
Предмет: Алгебра,
автор: 5po4