поможіть будь ласка
100 балів даю!
Дано:
Mn2 О3
Знайти:
W(Mn) -?
W (O)-?
Ответы
Молярная масса Mn2O3: 158 г/моль Ar(Mn)=55 Ar(0)=16 w(Mn) = n*Ar(Mn)/Mr(Mn203 )*100%=55*2/158*100%=69.62% w(0) = n*Ar(0)/Mr(Mn203 )*100%=16*3/158*100%=30.38% MR(H2SO3)= 2AR(H) + AR(S) + 3AR(O) = 2x1+32+3×16= 82 г/моль MR(Cu(OH)2)= AR(Cu) + 2AR(O) + 2AR(H) = 64+2x16+2х1=98 г/моль
Объяснение:
w(O) = n*Ar(O)/Mr(Mn203 )*100%=16*3/158*100%=30.38% MR(H2SO3)=2AR(H) + AR(S) + 3AR(O) = 2x1+32+3×16= 82 г/моль MR(Cu(ОН)2)= AR(Cu) + 2AR(O) + 2AR(H) = 64+2×16+2х1= 98 г/моль MR(Ca(OH)2)= AR(Ca) + 2AR(O) + 2AR(H) = 40+16*2+2*1= 74г/моль Mr(KMnO4) = Ar(K) + Ar(Mn) + 4Ar(O) = 39+55+4*16 = 158г/моль
Объяснение:
Дано:
Mn2O3
=====
W(Mn)-?
W(O)-?
Mr(Mn2O3)=2Ar(Mn)+3Ar(O)=2*55+3*16=110+48=158г/моль
W(Mn)=(2Mr(Mn):Mr(Mn2O3))*100%=(2*55:158)*100%=69,6%
W(O)=(3Mr(O):Mr(Mn2O3))*100%=
=(3*16:158)*100%=30,4%