Предмет: Физика,
автор: margarytaninko
7. Визначте середню швидкість водного катамарана, якщо першу половину шляху він рухався зі швидкістю 6,5 км/год, а другу зі швидкістю 5 км/год. Відповідь подати у м/с, округливши до десятих.
Дам 50 балов, если будет правильное решение пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 5,7км/ч
Объяснение:
Дано:
S1=S/2
S2=S/2
V1=6,5км/ч
V2=5км/ч
------------------
Vср-?
Vср=S/t=(S1+S2)/(t1+t2)
S=S1+S2=S/2+S/2=S
t=t1+t2=(S/2)/V1+(S/2)/V2=S/2V1+S/2V2
Vср=S/(S/2V1+S/2V2)=S/(S/(2*6,5)+S/(2*5))=S/(23*S/130)=130/23=
5,7км/ч
margarytaninko:
Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: BCDEFN
Предмет: Литература,
автор: ruzanna20120719
Предмет: Информатика,
автор: erasyldoskej447
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: dincik1999