Предмет: Химия,
автор: valentinarudenskaa
Допоможіть будь ласка!!! Даю 100 балів. Обчисліть, який об’єм гідроген сульфіду (газ) витрачається за н.у. для виготовлення розчину сульфідної кислоти масою 200 г, якщо вміст розчиненої речовини в ньому дорівнює 1,7%.
Ответы
Автор ответа:
1
mвва=mppa * w
m = 200 * 0.017 = 3.4 г
n= m/M
n = 3.4/34=0.1 моль
V = n * Vm
Vm = 22.4 дм3/моль
V = 0.1 * 22.4 дм/моль = 2.24 моль
valentinarudenskaa:
Дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: karinastetsiura24
Предмет: Обществознание,
автор: semenukliza224
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: maksvogorovskiy06
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: omarovzenis6