Предмет: Химия,
автор: InstaAnna
Допоможіть розв'язати задачу!!!Даю 25 балів!
Приложения:
![](https://files.topotvet.com/i/ee5/ee5ea96174a2d1966ca03c6c493426ad.jpeg)
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
V1 р-ну(реч.) = 300 мл
ρ1 р-ну(реч.) = 1,62 г/мл
ω1(реч.) = 25%
V2(реч.) р-ну = 250 мл
ρ2 р-ну(реч.) = 1,47 г/мл
ω2(реч.) = 15%
Знайти:
ω3(реч.) - ?
Розв'язання:
1) m1 р-ну(реч.) = ρ1 р-ну * V1 р-ну = 1,62 * 300 = 486 г;
2) m1(реч.) = ω1 * m1 р-ну / 100% = 25% * 486 / 100% = 121,5 г;
3) m2 р-ну(реч.) = ρ2 р-ну * V2 р-ну = 1,47 * 250 = 367,5 г;
4) m2(реч.) = ω2 * m2 р-ну / 100% = 15% * 367,5 / 100% = 55,125 г;
5) m3(реч.) = m1 + m2 = 121,5 + 55,125 = 176,625 г;
6) m3 р-ну(реч.) = m1 р-ну + m2 р-ну = 486 + 367,5 = 853,5 г;
7) ω3(реч.) = m3 * 100% / m3 р-ну = 176,625 * 100% / 853,5 = 20,69%.
Відповідь: Масова частка речовини становить 20,69%.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: olegve77
Предмет: Химия,
автор: yunaxqq
Предмет: Физика,
автор: softmery0
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Ignatshikh