Предмет: Физика,
автор: olegve77
Напруга на затискачах джерела змінного струму змінюється за таким законом: u=50sin100πt В. Укажіть, яким є показ вольтметра, підключеного паралельно джерелу.
olegve77:
На своєму гіркому досвіді дізнався, що відповіддю є 35.4
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
u=50sin100πt
Амплитудное значение напряжения Ua = 50В
Вольтметр измеряет действующее значение
U = Ua / √2 = 50 / √2 = = 35.4 В
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: vane4kapro2000
Предмет: Немецкий язык,
автор: alinaradko053
Предмет: Математика,
автор: difbktcbj
Предмет: История,
автор: kolap0697