Предмет: Математика,
автор: alliazv0709
помогите пожалуйста срочно!; Один кілограм риби коштує 32 грн, а один кілограм ковбаси 48 грн. Що Дешевше 4 кг риби чи 3 кг ковбаси?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1) 32*4 = 128 грн - коштує риба
2) 48*3 = 144 грн - коштує ковбаса
128<144, отже 4 кг риби коштує дешевше
Автор ответа:
1
Ответ:Риба буде дешевше
Пошаговое объяснение:
32*4=128
48*3=144
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: 26832diana
Предмет: Право,
автор: alinkamalinkaalinka8
Предмет: Окружающий мир,
автор: satoslav758
Предмет: Алгебра,
автор: olgakysliuk
Предмет: Алгебра,
автор: gcat875