Предмет: Литература, автор: Аноним


●●●
Какую роль играет пролог?
Какова функция хора?
Какие герои появляются
первыми на сцене? Кто они
такие? Как ведут себя?
Ромео и Джульетта

Ответы

Автор ответа: sadirdinoverjan7
0

Ответ:

Пролог — введение в литературное произведение, которое захватывает внимание читателя и предлагает первое впечатление о стиле и содержании текста. Хороший пролог должен быть увлекательным, интригующим и заставлять читателя продолжать чтение. В этой статье мы рассмотрим основные техники и советы, которые помогут вам создать привлекательный и интересный пролог для вашего произведения.

В статье рассматриваются роль и значение хора в театральном перформансе, а также важнейшие функции драматического хора в социально-политическом контексте. Автор подчеркивает, что хор являлся важнейшей частью драматического действия, он организовывал сценическое пространство, осуществлял словесное, музыкальное, ритмическое, оформление спектакля, с помощью костюмов и масок воплощал эстетику драматического представления. Автор отмечает, что хор был тесно связан с гражданской общиной и системой полисных ценностей, хор воплощал на сцене принцип коллективного начала в противоположность началу индивидуальному.

Какие герои я хз ты не написал

Что за герои имена хотябы

как ведут себя Ромео и Джульетта до и после знакомства? (Ромео до встречи с Джульеттой говорит очень много и красиво о своей любви к Розалине. Когда он встречает дочь Капулетти, он начинает действовать, так как настоящее чувство требует решительности. Из мечтательного юноши он превращается в смелого, мужественного человека, способного принимать решения и отвечать за свои поступки. Такой же путь проходит и Джульетта, она меняется ещё сильнее: сначала она была покорной дочерью, теперь восстаёт и борется за свою любовь. Любовь в трагедии предстаёт как великий воспитатель: герои взрослеют, принимают важные решения, берут на себя ответственность.)


sadirdinoverjan7: надеюсь помог
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: lizaertis7
Предмет: История, автор: bgaluska374
Що йдеться в літописах
2. «Брюховецький, маючи при собі чимало запорожців, невтомно турбувався про Чорну Раду. Він навіть до царської величності написав і просив дозволу зібрати її. Він був певен, що коли вона збереться, то запорожці піднімуть бунт, заб'ють Сомка і Васюту, а його силою оберуть на гетьмана. Так воно опісля й сталося. Коли окольничий князь Гагін та стольник Кирило Йосипович Хлопов на виконання царського указу рушили на Ніжин, маючи намір провести вибори нового гетьмана, тоді Брюховецький з Гадяча і собі поспішив до них у Батурин і там, доволі довго розмовляючи з ними, настроїв їх прихильно до себе. А водночас він розіслав своїх запорожців у всі міста України і порадив всьому поспільству збиратися в Ніжин...».

«Літопис галицького полковника Григорія Грабянки». 1710 р.

3. «Турецький султан... бажаючи сором лиця свого безчесного втолити, ще більші свої турецькі й татарські сили зібрав і послав з поганим візиром своїм, на ім'я Мустафа, і з багатьма пашами під Чигирин здобувати його. Ті бусурманські сили, прийшовши місяця липня числа 8 до Чигирина, намагалися взяти його різними способами, приступами, страшною вогняною стрільбою, гранатами, підкопами й усякими наговорами, протягом довгого часу силкуючись злий намір свій виконати, але велику загибель собі там знайшли».

«Синопсис Київський». 1674 р.

4. «Виговський об'єднався з польським та татарським щонайдобірнішим воїнством і вирушив супроти Пушкаря на Полтаву, оскільки його посланці ніяк не могли полковника підкорити, а разом з воїнством і сам задумав піти, сподіваючись, що приводом до походу може служити неприязнь полковника та його ворожість до дій гетьмана... Спішно привів (татар) своїм на підмогу, вони перетяли дорогу, що вела на Полтаву, і стали на перехваті. А Пушкарів загін, перелякавшися татар, був розбитий Виговським. У цій січі, рубаючись разом зі своїми воїнами, загинув і Пушкар. А його воїнство, забачивши смерть свого начальника, вкрай переполошилось і кинулось втікати...».

«Літопис галицького полковника Григорія Грабянки». 1710 р.

5. «А Дорошенко після перемоги над Ханенком рушив, уже без перешкод, з усім козацьким та ординським військом від Ладижина під Кам'янець. Прибувши туди, допомагав туркам добувати Кам'янець, який, бувши уфундований від природи Божою силою, здававсь у людських очах геть-но нездобутним. Але що Бог захоче, те й зробить, бо той твердий град, не так від сили й ворожої зброї, як від нужди й міцного оточення, було в суботу 17 серпня добуто і захоплено під турецьку владу...».
Предмет: Химия, автор: g915840