БУДЬ-ЛАСКА ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ!!
Спишіть речення, вставляючи пропущені букви. В усіх реченнях підкреслити граматичні основи (головні члени речення). 1. Незабаром весь майданчик перед зерн..сховищем був заповнений мешканцями села: чоловіками, жінками, старими, дітьми.2. Зацвіли твої стежини зор..падами густими .3. Стоять дуби зелені, свіж..листі . 4.Земл..трусу такої сили ніхто з місцевих ,здається, не пам’ятав. 5. Богдан ніде не бачив стільки соняшників і чорн...бривців. 6. Весна наповнила житт...дайною силою усе навкруги.
Ответы
Відповідь:
Пояснення:
Незабаром весь майданчик перед зерносховищем був заповнений мешканцями села: чоловіками, жінками, старими, дітьми.
Зацвіли твої стежини зоряпадами густими.
Стоять дуби зелені, свіжими листям.
Землетрусу такої сили ніхто з місцевих, здається, не пам’ятав.
Богдан ніде не бачив стільки соняшників і чорних бривців.
Весна наповнила життедайною силою усе навкруги.
Ответ:Речення обов’язково має граматичну основу (основа — основна інформація). Зазвичай її складають підмет і присудок. Це головні члени речення, які передають його основну думку.
Підмет — головний член речення, який указує на предмет чи особу, що є виконавцем дії або носієм стану, і відповідає на питання хто? що? Найчастіше виражений іменником чи займенником. У реченні підкреслюємо однією рискою: Діти читають казки в бібліотеці.
Присудок — головний член речення, що називає дію або стан підмета й відповідає на питання що робить підмет? що з ним робиться? який він є? хто він такий? що він є? Найчастіше виражений дієсловом, рідше — іменником чи займенником. У реченні підкреслюємо двома рисками: Діти читають казки в бібліотеці.
Речення, у якому є підмет і присудок, називається двоскладним (граматична основа складається з двох членів речення).
У граматичній основі закладено основну інформацію, а інші слова в реченні розширюють її.
Усі повнозначні слова в реченні, окрім підмета й присудка, поєднані у словосполучення: читають (що?) казки, читають (де?) в бібліотеці.
Речення Діти читають казки в бібліотеці матиме таку структуру:
Объяснение: