Предмет: Окружающий мир, автор: kata93422

1. Кисень в атмосфері Землі має біогенне походження. Який процес призвів до появи кисню в атмосфері? А фотосинтез Б окиснення В повітряне живлення рослин Г немає правильної відповіді 2. Як називаються явища, що відбуваються в клітинах організмів за участю кисню і поживних речовин і за яких вивільняється енергія А фотосинтез Б В травлення В живлення Г клітинне дихання 3.Виберіть правильну послідовність етапів дихання А надходження кисню (О2)- транспорт кисню до клітин — клітинне дихання (окиснення) — транспорт вуглекислого газу від клітин- виділення вуглекислого газу та інших продуктів обміну речовин Б надходження кисню (О2) — клітинне дихання (окиснення) — транспорт вуглекислого газу від клітин -транспорт кисню до клітин- виділення вуглекислого газу та інших продуктів обміну речовин 4. До рослин кисень надходить з атмосфери через А вічка Б продихи В пори Г щілини 5. В процесі дихання рослин органічні речовини, які рослина створила в процесі фотосинтезу, розщеплюються за участю кисню, а енергія А змін з енергією не відбувається Б споживається В вивільняється Г поглинається 6. Енергетичні станції клітини, де згоряють (окиснюються) поживні речовини та звільняється енергія називаються А хлоропласти Б лізосоми В мітохондрії Г ядро 7.Риби, ракоподібні, багато молюсків поглинають кисень, розчинений у воді. Тому органи дихання в них: А легені Б зябра В трахеї Г бронхи 8.Органами дихання наземних тварин є А легені Б шкіра В трахеї Г всі відповіді правильні 9. Органи дихання людини складаються з А носової порожнини та легеней Б трахеї та бронхів В легеней та бронхів Г повітряносних шляхів ( носова порожнина-гортань- трахея- бронхи) та легеней 10. Кров транспортує кисень та вуглекислий газ тому, що містить А гемоглобін Б хлорофіл В глюкозу Г немає правильної відповіді 11.Усією поверхнею шкіри дихають А змії Б риби В дощові черв’яки Г ящірки 12. Дихання та горіння — це процеси окиснення. Вкажіть ознаки, за якими ці процеси подібні Авідбуваються за участю кисню Б відбувається з виділенням тепла і світла В проходить у водному середовищі Г немає спільних ознак​

Ответы

Автор ответа: arkadijharcenko91
1

Ответ: Не всі правильні можуть бути

1 А
2 Г
3 А

4 В
5 В
6 В
7  Б

8   А
9   Г
10 А
11 Г
12 А

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: annitochkaa
БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВООООО!!! ДАЮ 50 БАЛІВ
1) Укажіть як вплине зниження тиску на рівновагу в системі (5 балів):
a) 2NO(г) + СІ2(г) ↔ 2NOCl(г);
б) H2 (г) + S(т) ↔ H2S (г)
в) 2SО2(г) + O2 (г) ↔ 2SО3(г);
г) N2(г) + ЗН2(г) ↔2NH3 (г);
д) CH4 (г) + H2O (г) ↔СО(г) + ЗН2(г)
е) N2 (г) + O2 (г) ↔2NO (г)
є) Zn (т) + Cl2 (г) = ZnCl2(т);
ж) CO (г) + H2O (г) ↔ CO2 (г) + H2 (г)
з) 2N02 (г) ↔ N2O4 (г);
і) 4НСl (г) + O2 (г) ↔ 2Сl2 (г) + 2Н2О (г)
2) Укажіть як вплине зміна концентація речовин на рівновагу в ситемі (3 бали):
a) збільшення концентрації хлору
2NO(г) + СІ2(г) ↔ 2NOCl(г);
б) зменшення концентрації сірководню
H2 (г) + S(т) ↔ H2S (г)
в) збільшення концентрації кисню
2SО2(г) + O2 (г) ↔ 2SО3(г);
г) збільшення концентрації азоту
N2(г) + ЗН2(г) ↔2NH3 (г);
д) збільшення концентрації метану в системі
CH4 (г) + H2O (г) ↔СО(г) + ЗН2(г)
е) зменшення концентрації нітроген (ІІ) оксиду
N2 (г) + O2 (г) ↔2NO (г)

3) У момент рівноваги в системі N2(г) + ЗН2(г) ↔2NH3 (г) концентрації речовин мали такі значення: азоту 0,5 моль/л, водню 1,5 моль/л, амоніаку 1 моль/л. Розрахуйте вихідні концентрації речовин-реагентів (2 бали).
4) Рівновага реакції Н2(г)+І2(г) ↔2НІ(г) встановилась при таких концентраціях: водню 0,4 моль/л, йоду 0,5 моль/л, йодоводню 0,9 моль/л. Розрахуйте вихідні концентрації водню та йоду (2 бали).
Предмет: История, автор: nichka0810