Предмет: Химия,
автор: dimah9
Знаю 2 всі решта Нє Дам 40
балів хто напише правильну відповідь
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
3)Г далі хз
Объяснение:
4)ВМаса речовини = 10% * 250 г = 0.1 * 250 г = 25 г
Таким чином, для отримання розчину з масовою часткою речовини 10%, необхідно взяти 25 г речовини і додати до неї води в необхідній кількості. Оскільки маса води і маса розчиненої речовини мають давати 250 г заявленого розчину, то:
Маса води = 250 г - 25 г = 225 г
Отже, для отримання 250 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 10% потрібно взяти 25 г речовини і 225 г води.
далі хз сорі
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: boburmuhammadjonov20
Предмет: История,
автор: yekruhlenko
Предмет: Українська мова,
автор: hvanik0
Предмет: Другие предметы,
автор: kasnovskaa
Предмет: Математика,
автор: david56996