Предмет: Физика, автор: uki2006

СРОЧНО Обчисліть максимальну силу, з якою магнітне поле буде діяти на провідник довжиною 0,2 м, якщо в провіднику тече струм 5 А. Індукція магнітного поля 0,1 мТл.

0,1 мН

0,1 Н

0,1 мкН

10000 Н

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
4

Ответ: 0,1мН

Объяснение:

Дано:

l=0,2м

I=5A

В=0,1мТл=0,0001Тл

α=90°

---------------------

F-?

F=I*B*l*sinα=5*0,0001*0,2*1=0,0001Н=0,1мН

Похожие вопросы