Предмет: Математика,
автор: nellimuax
Скільки коштуватимуть 3 4/5 яблук, якщо ціна 1 кг 60грн?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: Якщо ціле число - це 1 кг то:
60*3= 180
60:5*4=48
180+48=228, якщо потрібно пяснення пиши
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: merubaitenova
Предмет: Русский язык,
автор: Diana1000080
Предмет: Математика,
автор: alinur0723
Предмет: Математика,
автор: ulapteva899