Предмет: Физика,
автор: elvirabojko87
Хлопчик пройшов деякий час зі швидкістю 4 км/год, везучи велосипед у руках, а потім стільки ж часу їхав на велосипеді зі швидкістю 16 км/год. Обчисліть середню швидкість руху хлопчика на всьому
шляху.срочно!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
10км/год
Объяснение:
Дано:
v1=4км/год
v2=16км/год
t1=t2=t
=======
v(c)-?
v(c)=(s1+s2)/(t1+t2)=
=(v1t+v2t)/2t=(4t+16t)/2t=20t/2t=10км/год
Автор ответа:
1
Ответ: 10км/ч
Объяснение:
Дано:
V1=4км/ч
V2=16км/ч
t1=t2=t
------------------
Vср-?
Vср=S/t
S=S1+S2=V1*t+V2*t=4t+16t=20t
t=t1+t2=t+t=2t
Vср=20t/2t=10км/ч
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: a6582433
Предмет: Литература,
автор: dimabannik123
Предмет: Українська література,
автор: siniidmytro
Предмет: География,
автор: dyudina82
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: saginbaevakniet512