Предмет: Физика,
автор: mommy8350
Матеріальна точка рівномірно рухається по колу радіусом 2,25 м з кутовою швидкістю 5 рад/с. Визначте лінійну швидкість точки, частоту та період її руху.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Для знаходження лінійної швидкості (v), частоти (f) та періоду (T) руху матеріальної точки на колі, ми можемо використати наступні формули:
1. Лінійна швидкість (v) обчислюється за допомогою формули:
v = r ω
де r - радіус кола, а ω - кутова швидкість.
Таким чином, v = 2.25 м 5 рад/с = 11.25 м/c.
2. Частота (f) обчислюється за формулою:
f = ω / (2 π)
де ω - кутова частота, а π - число "пі".
Таким чином, f = 5 рад/с / (2 π) ≈ 0.796 рад/с.
3. Період (T) руху обчислюється за формулою:
T = 1 / f
Таким чином, T = 1 / 0.796 ≈ 1.255 c.
Отже, лінійна швидкість точки становить близько 11.25 м/c, частота руху - близько 0.796 рад/с, а період руху - близько 1.255 с.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: tkachenkodiana92
Предмет: Математика,
автор: dustyxqqgg12
Предмет: Математика,
автор: rashidibadullev980
Предмет: Математика,
автор: igoranfilofev67205
Предмет: Другие предметы,
автор: stativkoromina