Предмет: Физика, автор: alenalede2709

Даю 50 баллов!! Срочно!!
На фотографічній плівці зображення стовпа заввишки 5 м має висоту 10 мм. Яка фокусна відстань об’єктива, якщо фотограф знімав стовп із відстані 15 м?​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
4

Ответ:

15,03 м

Объяснение:

H= 5 м

h=10 мм=0,01 м

Г=Н/h=500

d=15 м

F   ?    1/F=(Г-1)/(Г*d)=(500-1)/(500*15)=0,0665; F=15,03 м

Похожие вопросы