Предмет: Физика, автор: hinomok90

1. Визначити число N молекул, що вміщені в об'ємі V = 1 мм3 води, та масу m молекули води (N = 3,34 * 1015 молекул, m1 = 3*10-26 с-1)

Ответы

Автор ответа: IUV
0

Відповідь:

Пояснення:

1 моль води має масу Mr = 1+1+16=18 гр = 0,018 кг
1 моль речовини то Na = 6,02*10²³ молекул
m = Mr / Na =  0,018 кг / 6,02*10²³ ≈ 3*10⁻²⁶ кг - це відповідь
густина води ρ = 1000 кг/м³
V = 1 мм³ = 10⁻⁹ м³
M = V*ρ = 10⁻⁹ м³ * 1000 кг/м³  =  10⁻⁶  кг - маса 1 мм³ води

N = M/m = 10⁻⁶ кг / 3*10⁻²⁶ кг = 3,3 * 10¹⁹ - це відповідь

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 0806alexsandra