Предмет: Физика, автор: eseniabutakova13

добрий вечір! допоможіть будь ласка,вирішити задачу з фзики. даю 40 балів. дякую!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: melnuksofya
0

Ответ:

v= 60 км/год

Дано:

t= 3 год

l= 180 км

_______

Знайти:

v-?

Розв'язання:

=

v=

t

l

=

180

3

=

60

v=

3

180

=60

v= 60 км/год

Объяснение:

добрий вечір, ось будь ласка

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ivanovakata101080
Предмет: Химия, автор: lizatkachenko2106