Предмет: Физика, автор: kolesniknasta06

дизельний двигун витрачає 1 т дизельного пального на відстані 1100 км ккд двигун 40відсотків знайдіть середню швидкість руху якщо потужність двигуна 85 квт​

Ответы

Автор ответа: dndjdjexhbfd
0

Ответ:

ККД двигуна - це коефіцієнт корисної дії, який показує, скільки енергії з палива перетворюється на механічну енергію. У цьому випадку ККД становить 40%, тобто 60% енергії з палива втрачається.

1 т дизельного пального містить 42 GJ енергії. З урахуванням ККД двигуна, механічна енергія, що виробляється двигуном, становить 12,6 GJ.

Потужність двигуна становить 85 кВт, що дорівнює 114,1 кілоджоулів на секунду. Отже, для вироблення 12,6 GJ механічної енергії двигун працюватиме 11 022 секунди.

1 година дорівнює 3600 секунд, тому середня швидкість руху становитиме:

v = d / t

v = 1100 км / 11 022 с

v = 0,099 км/с

v = 9,9 км/год

Отже, середня швидкість руху становитиме 9,9 км/год.

Відповідь: 9,9 км/год

Объяснение:

сделай этот ответ "лучшим ответом", или проще дай корону

Похожие вопросы