Предмет: Физика,
автор: dubnokv050923
138. Яка кількість теплоти необхідна для плавлення 500 см чавуну, взятого за температури 1150 "С?50 білів
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Q=m⋅L
ф=500г⋅120Дж/г
Q=500г⋅120Дж/=60000Дж
Q=60000Дж
Отже, для плавлення 500 г чавуну з температури 1150 °C необхідно 60000 Дж теплоти
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: n4686982
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: alisersoliev8585