Предмет: Физика,
автор: 0972341020z
! 30 Балів !
Розпишіть задачу з Дано,та іншим.
Провідник зі струмом 20 А висить в однорідному магнітному полі.Визначте індукцію магнітного поля якщо відомо що маса провідника 200 г а довжина його активної частини 2 м.
Ответы
Автор ответа:
5
Відповідь:
Пояснення:
Дано
I=20A
m=0.2kg
l=2m
B-?
Якщо провідник висить то виконується перший закон Ньютона
F=mg
F=BIL
mg=BIL
B=mg/IL=0.2*10/20*2=2/40=0.05Тл=50мТл
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: olaganik55
Предмет: Математика,
автор: senyassss687
Предмет: История,
автор: willyalya
Предмет: Математика,
автор: alenaipatova73
Предмет: Математика,
автор: elamanergaliev33