Предмет: Физика, автор: Аноним

На похилій площині висотою 50 см і довжиною 1 м лежить вантаж. Маса вантажу 600 гр., сила з якою його витягають на поверхню дорівнює 6 кН. Визначити коефіцієнт тертя. Написать с дано и формулами

Ответы

Автор ответа: idleptimp
1

Відповідь:

Думаю ви помилилися, сила 6кН занадто велика сила для тіла масою 0.6кг, тому я взяла 6Н

Пояснення:

Дано

h=0.5m

l=1m

m=0.6kg

F=6 H

μ-?

F+mg+N+Fт=0

OX:F-mgsina-Fт=0

Fт=F-mgsina

OY:N-mgcosa=0

N=mgcosa

Fт=μN

μmgcosa=F-mgsina

μ=(F-mgsina)/mgcosa

sina=h/l=1/2

∠a=30°

cosa=√3/2

μ=(6-3)2/6*√3≈0.6

Приложения:
Похожие вопросы