Предмет: Физика,
автор: temaelpashev
Трамвай рухаючись рівномірно протягом
5 хв проїхав 3 км. Потім 1 хв він стояв перед світлофором наступні 4 хв трамвай рухавзя зі швидкістю 60км/год
Накресліть графік залежності шляху від
Часу для руху трамвая та знайдіть середню середню швидкість руху на всьому шляху
Ответы
Автор ответа:
4
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
t1=5 хв
S1=3 км
t2=1 хв
S2=0
t3=4 хв
v3=60 км/год
Знайти: S(t),vc
Для зручності нам треба привести до одного типу одиниці виміру. Виразимо швидкість трамвая кілометрах на хвилину.
v1=35=0,6 км/хв
v3(км/хв)=v3(км/год)60хв=6060=1 км/хв
Шлях трамвая
S=S1+S2+v3t3=3+0+4∗1=7 км
Середня швидкість vc=St=St1+t2+t3
vc=75+1+4=0,7 км/хв
Переведемо середню щвидкість у звичні одиниці км/год:
vc=0,7∗60=42 км/год
Побудуємо графік залежності шляху від часу.
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: nikitosik92
Предмет: Химия,
автор: halitaluda
Предмет: География,
автор: ilabojcuk979
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: lunishka98
Предмет: Обществознание,
автор: cristianshchurov37