Предмет: Химия, автор: alinyshabezpala

Обчисліть відносні молекулярні маси речовин:
a) Cu2O
б) Fe2(SiO3)3
B) MgCO3
Г) KMnO4​

Ответы

Автор ответа: dhdys
1

Ответ:

a) Cu2O:

Молярна маса Cu = 63.55 г/моль

Молярна маса O = 16.00 г/моль

Отже, відносна молекулярна маса Cu2O = (2 * 63.55) + 16.00 = 143.10 г/моль

б) Fe2(SiO3)3:

Молярна маса Fe = 55.85 г/моль

Молярна маса Si = 28.09 г/моль

Молярна маса O = 16.00 г/моль

Отже, відносна молекулярна маса Fe2(SiO3)3 = (2 * 55.85) + (3 * 28.09) + (9 * 16.00) = 435.09 г/моль

B) MgCO3:

Молярна маса Mg = 24.31 г/моль

Молярна маса C = 12.01 г/моль

Молярна маса O = 16.00 г/моль

Отже, відносна молекулярна маса MgCO3 = 24.31 + 12.01 + (3 * 16.00) = 84.32 г/моль

Г) KMnO4:

Молярна маса K = 39.10 г/моль

Молярна маса Mn = 54.94 г/моль

Молярна маса O = 16.00 г/моль

Отже, відносна молекулярна маса KMnO4 = 39.10 + 54.94 + (4 * 16.00) = 158.04 г/моль

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nadiapekurovska