Предмет: Физика,
автор: prokopovolexandr
Літак пролетів 1500 км за 2,5 год. З якою швидкістю летів літак? Відповідь записати у км/год та м/с. допоможіть даю 25 балів
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
v = 600 км/год = 250 м/c
Объяснение:
Швидкicть = вiдстань / час
1500/2.5 = 600 (км/год) - швидкiсть лiтака
Щоби перевести швидкicть за км/год до м/c, треба км/год помножити на 5 та подiлити на 18, отже 600 км/год = 600*5/18 = 250 (м/c)
Автор ответа:
0
Ответ:
600км/год; 166,67м/с
Объяснение:
Дано:
s=1500км
t=2,5год
======
v-?
v=s/t=1500/2,5=600км/год
600км/год=600:3,6=166,67м/с
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: t31590869
Предмет: История,
автор: volosinar50
Предмет: Физика,
автор: makudcik
Предмет: Алгебра,
автор: shshhs6s