Предмет: Физика,
автор: linakonyushenko10
Маса платини 20 г. Скільки енергії виділиться при кристалізації платини, якщо
платина взята при температурі плавлення і λ = 113 кДж?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Енергія (Q) виділяється під час кристалізації платини може бути розрахована за допомогою рівняння:
Q = m * λ
де:
Q - виділена енергія (у кілоджоулях, кДж)
m - маса платини (у грамах, г)
λ - теплота кристалізації (у кілоджоулях на грам, кДж/г)
Підставляючи значення:
Q = 20 г * 113 кДж/г = 2260 кДж
Отже, при кристалізації 20 г платини при температурі плавлення, відділяється енергія в 2260 кілоджоулів.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: t31590869
Предмет: История,
автор: volosinar50
Предмет: Физика,
автор: makudcik
Предмет: Алгебра,
автор: shshhs6s