Предмет: Математика, автор: y5pkc7qhmn

Бабуся купила 5 кг помідорів і 3 кг яблук, заплативши за покупку 114 грн. Скільки коштує 1 кг помідорів, якщо 1 кг яблук коштує 13 грн?

Ответы

Автор ответа: pelmeshe4eg
1

Ответ:

1) 13×3=39(грн) яболук купила бабуся

2) 114-39=75(грн) стільки коштують помідори

3) 75÷5=15(грн) вартує 1 кг помідорів

Відповідь: 15 грн

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним