Предмет: Математика,
автор: y5pkc7qhmn
Бабуся купила 5 кг помідорів і 3 кг яблук, заплативши за покупку 114 грн. Скільки коштує 1 кг помідорів, якщо 1 кг яблук коштує 13 грн?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1) 13×3=39(грн) яболук купила бабуся
2) 114-39=75(грн) стільки коштують помідори
3) 75÷5=15(грн) вартує 1 кг помідорів
Відповідь: 15 грн
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: comfy210818
Предмет: Математика,
автор: anonims18
Предмет: Английский язык,
автор: zlatachka16
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: sheriffkirill