Предмет: Физика,
автор: anyazhirnova38
Яка кількість теплоти необхідна * для нагрівання 0,5 кг свинцю на 8 градусів Целься? а)950дж б)560дж д)29дж е)650дж
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
560Дж
Объяснение:
Дано:
с=140Дж/кг°С
m=0,5кг
∆t=8°C
========
Q-?
Q=cm∆t=140*0,5*8=560Дж
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: plytavitalij
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: ntrvoska
Предмет: Алгебра,
автор: kakizacem75