Предмет: Физика, автор: tqj2msrk7k

1. Яка кількість теплоти виділяється при повному згорянні 0,25 м3.
природного газу та 0,05 л спирту?

Ответы

Автор ответа: Usergeorg
0

Ответ:

Объяснение:

Для розрахунку кількості теплоти, що виділяється при повному згорянні 0,25 м3 природного газу і 0,05 л спирту, нам знадобиться така інформація:

Теплотворна здатність природного газу становить приблизно 38 МДж/м3.

Теплотворна здатність спирту (етанолу) становить приблизно 29,7 МДж/л.

Теплота, що виділяється з природного газу:

0,25 м3 природного газу * 38 МДж/м3 = 9,5 МДж

Тепло, що виділяється від спирту:

0,05 л алкоголю * 29,7 МДж/л = 1,485 МДж

Загальна кількість виділеного тепла:

9,5 МДж + 1,485 МДж = 10,985 МДж

Отже, при повному згорянні 0,25 м3 природного газу і 0,05 л спирту виділяється приблизно 10,985 мегаджоулів теплоти.

Зверніть увагу, що це приблизний розрахунок, оскільки фактична теплотворна здатність природного газу та спирту може змінюватись залежно від їх конкретного складу та якості.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: tsiomashkovalya
Предмет: Русский язык, автор: Аноним