Предмет: География,
автор: sgjdifjgd
Яка температура буде в шахті на глибині 660 м ,якщо температура шару земної кори на поверхні становить +10 градусів.Вчені зясували,що на кожні 33 м температура підвищується на 1 градус.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ.
- Температура в шахті на глибині 660 м буде 30°
Объяснение.
Знаючи, що на кожні 33 м температура підвищується на 1 градус, складаємо пропорцію:
33 м - 1°
660 м - х
х = 660 · 1: 33
х = 20°
Температура шару земної кори на поверхні становить +10°, находимо температуру в шахті:
10 + 20 = 30°
#SPJ1
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: yanacherny3
Предмет: Химия,
автор: prostagani92
Предмет: Физика,
автор: tanoprienko22
Предмет: Литература,
автор: sanjagrechuxa10