Предмет: Физика,
автор: novijhimik
Яка кількість теплоти необхідна для плавлення 2т алюмінію,взятого при температурі 58 градусів
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для розрахунку кількості теплоти, необхідно використовувати формулу:
Q = m * c * ΔT,
де Q - кількість теплоти,
m - маса речовини,
c - питома теплоємність,
ΔT - зміна температури.
Знайдемо значення кількості теплоти для плавлення 2 тонн алюмінію.
m = 2000 кг,
c = 0.897 J/(g·°C) (питома теплоємність алюмінію),
ΔT = 58 градусів.
Переведемо масу алюмінію в грами:
2000 кг * 1000 = 2 000 000 г.
Тепер можемо розрахувати кількість теплоти за формулою:
Q = (2 000 000 г) * (0.897 J/(g·°C)) * (58 градусів)
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: arianalisovaa10
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: vsevolodyakubovskiy
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: maralbaykyzy