Предмет: Химия,
автор: kravchenko0500486091
До розчину лугу масою 48,2г з масовою часткою барій гідроксиду 0,16, долили розчин хлоридної кислоти до повної нейтралізації. Обчисліть масу утвореного осаду.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
т(р-нВа(ОН)2 ) = 34,2г
w(Ba(OH)2) = 0,1
Знайти: т(BaSO4) - ?
M(Ba(OH)2) = 137 + (16 + 1) * 2 = 171 г/моль
M(BaSO4) = 137 + 32 + 16 * 4 = 233 г/моль
Знайдемо масу чистого Ва(ОН)2
m(Ba(OH)2) =m(р-на(OH)2) * wBa(OH)2)=
34,2 * 0,1 =3,42 г
Обчислимо кількість речовини Ва(OH)2
v(Ba(OH)2) = m(Ba(OH)2)/M(Ba(OH)2) =
3,42 / 171 =0,02 моль
Складемо РХР
Ba(OH)2 + H2S04 = BaS04* + 2H20
звідси бачимо, що v(Ba(OH)2 ) = v(BaSO4)
= 0,02 моль
Знайдемо масу осаду:
m(BaS04) = v(BaS04) * M(BaS04) = 0,02 *
233 = 4,66 г
т(р-нВа(ОН)2 ) = 34,2г
w(Ba(OH)2) = 0,1
Знайти: т(BaSO4) - ?
M(Ba(OH)2) = 137 + (16 + 1) * 2 = 171 г/моль
M(BaSO4) = 137 + 32 + 16 * 4 = 233 г/моль
Знайдемо масу чистого Ва(ОН)2
m(Ba(OH)2) =m(р-на(OH)2) * wBa(OH)2)=
34,2 * 0,1 =3,42 г
Обчислимо кількість речовини Ва(OH)2
v(Ba(OH)2) = m(Ba(OH)2)/M(Ba(OH)2) =
3,42 / 171 =0,02 моль
Складемо РХР
Ba(OH)2 + H2S04 = BaS04* + 2H20
звідси бачимо, що v(Ba(OH)2 ) = v(BaSO4)
= 0,02 моль
Знайдемо масу осаду:
m(BaS04) = v(BaS04) * M(BaS04) = 0,02 *
233 = 4,66 г
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: runosera
Предмет: Литература,
автор: kamilapasicnik9
Предмет: Английский язык,
автор: Galaxy6346367
Предмет: История,
автор: 8falcon8