Предмет: Физика,
автор: ivanuk1501
Яку масу сталі можна нагріти на 20°С, надавши їй 4 кДж теплоти?
Питома теплоємність сталі 500 Дж/кгС.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
0,4кг
Объяснение:
Дано:
∆t=20°C
Q=4кДж=4000Дж
с=500Дж/кг°С
--------------------
m-?
Q=cm∆t=>
m=Q/(c∆t)=4000/(500*20)=0,4кг
ivanuk1501:
Дякую(o^^o)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Elina121212
Предмет: География,
автор: andrij2011andrij
Предмет: Физика,
автор: ulianasemych
Предмет: Литература,
автор: vdovinaangnlina38
Предмет: Математика,
автор: salabaeval381