Предмет: Физика,
автор: ilonacopa200
2. У мідний стакан масою 0,12
кг при температурі 15 °C
налили 0,2 кг води при
температурі 100 °С. При якій
температурі встановиться
теплова рівновага?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
95,4°C
Объяснение:
Дано:
с1=400Дж/кг°С
m1=0,12кг
t1=15°C
c2=4200Дж/кг°С
m2=0,2кг
t2=100°C
=======
t-?
c1m1(t-t1)=c2m2(t2-t)=>
t=(c1m1t1+c2m2t2)/(c1m1+c2m2)=
=(400*0,12*15+4200*0,2*100)/(400*0,12+4200*0,2)=95,4°C
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: ram1k27
Предмет: Математика,
автор: arzamascevai34
Предмет: Химия,
автор: nastenilol
Предмет: Алгебра,
автор: 4444zs