Предмет: Физика, автор: marialistopad3

При охолодженні 6 кг свинцю, було виділено 6000 Дж енергії. На скільки змінилася температура
свинцю?
СРОЧНО!Даю 30 баліввв

Ответы

Автор ответа: krisswexq
0

Щоб вирішати цю задачу, ми можемо використати закон збереження енергії для теплового обміну. Формула:

Q = mcΔT

Де:

Q - кількість виділеної енергії (у джоулях),

m - маса свинцю (у кілограмах),

c - специфічна теплоємність свинцю (приблизно 128 Дж/(кг·°C)),

ΔT - зміна температури (у градусах Цельсія).

Ми знаємо, що Q (6000 Дж) і m (6 кг), а c = 128 Дж/(кг·°C). Тому можемо знайти ΔT:

6000 = 6 * 128 * ΔT

Поділимо обидві сторони на (6 * 128):

ΔT = 6000 / (6 * 128) ≈ 7,81 градуса Цельсія

Отже, температура свинцю змінилася приблизно на 7,81 градуса Цельсія при виділенні 6000 Дж енергії при охолодженні.

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

7,1°C

Объяснение:

Дано:

с=140Дж/кг°С

m=6кг

Q=6000Дж

∆t-?

Q=cm∆t=>

∆t=Q/(cm)=6000/(140*6)=7,1°C

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: abdullayevasagdiana6