Предмет: Математика, автор: sofiyasshcherbyna

Розкладання числа на прості множники 91

Ответы

Автор ответа: xzfkrisx130764
0

Ответ:

91 7

13 13

1  

или

91 = 7 × 13

Автор ответа: minto00ooll
0
Число 91 можна розкласти на прості множники наступним чином:

91 = 7 * 13

Отже, розклад числа 91 на прості множники - це 7 і 13.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: andrijsemenakov
1. Лексичної помилки нема в рядку а) прейскурант цін г) колеги по роботі 6) бурхливі оплески д) загрузили ящики в) перший дебют 2. Позначте, у якому словнику з'ясовано значення слів, що вживаються у певній місцевості: А діалектному; Б термінологічному; 3. Немає лесичної помилки в рядку B історичному, фразеологічному. а) виключити світло в) ви масте рацію б) моя власна сім"я г) колеги по роботі д) дані співпадають : 4. Лексична помилка є в кожному рядку, ОКРІМ а) багаточисельні відвідувачі в) народився десять років тому назад д) не получається зрозуміти б) освічена вулиця г) думки збігаються 5. Позначте речення, у якому неправильно вжито слово «приймати»: А Оля приймала участь у змаганнях з гімнастики. Б B Вам необхідно терміново прийняти заяву від Петрика Ігоря. Допоможіть мені прийняти правильне рішення. Прийміть наші щирі побажання з нагоди свята. 6 . Редагування НЕ потребує речения а) Заспівала сопілочка за нашим вікном. б) Для мене прикладом є моя мама. в) Працівники друкарні щоденно наполегливо працювали. г) Квіти вражали барвистістю веселкових барв. 7. Позначте рядок, у якому подано правильне тлумачення фразеологічного звороту A перебільшувати; згущувати фарби: Б вирішувати справу, почервоніти; B мати досвід. 8. Позначте рядок, у якому подано пароніми: A перст, чоло Б хижа ласка материнська ласка; В пам'ятник пам'ятка; Γ втекти, п'ятами накивати. 9. Редагування НЕ потребує речення а) Табун журавлів прощався з рідною землею. 6) У відділі кадрів повідомили про вільну вакансію. в) Квитки можна обміняти в касі вокзалу. г) У складі складного речення учні неправильно розставили розділові знаки 10. Позначте рядок, у якому подано синонім до фразеологізму майстри на всі руки: собаку з'їсти; A Б крутитися як білка в колесі; B нестися вгору; і швець, і жнець, і на дуді грець
11. Установіть відповідність між фразеологізмами та правильним тлумаченням їх.

1 Тремтіти від холоду

Несподівано з'явитись

Сварити когось

4 Почувати себе ніяково

A Мов грім з ясного неба

Б Знімати шкуру B Одним миром мазані

Г Дзвонити зубами Д Ні в тих ні в сих

12. Установіть відповідність між фразеологічними антонімами: 1

Хоч греблю гати Ридма ридати

Як білка в колесі крутиться Курці ступити ніде

A Б Хоч конем грай

B Мастити п'яти салом Як кіт наплакав

Смішки справляти

Д Працювати як мокре горить

13. Установіть відповідність.

Фразеологізм

1 робити з мухи слона

2 як мокре горить

3 лизати руки 4 узити гору

Синонім А скакати на задніх лапках

Б горобеня жовтодзьобе В покласти на лопатки

Г наче три дні не їв

Д згущувати фарби

14. Відредагуйте, якщо потрібно, словосполучення.

Народний фольклор рахую, що все це необхідно ступні ніг; мова йде про політику; бурхливі овації, прикрі помилки, особисто на мою думку, зашкодили шкідливі умови; надійний спосіб; учбовий заклад йдемо на рибалку другими словами.

15. Поясніть значення фразеологізмів: лебедина пісня, бути на коні й під конем, бити в литаври, біла ворона, біла пляма, капути в Лету, викладати на чистоту, замилювати очі, затамувати подих, ковтати слова.

16. Утворіть словосполучення, вибравши з дужок потрібне слово. Дружний (потиск руки, колектив);

військовий (день, госпіталь);

сердечний ( друг, м"яз),

корисливий (мета, підручник); музикальний (слух, інструмент);

тактовний (друг,хід).
Предмет: Литература, автор: Аноним