Рассказ: морожены песни
Вопрос: 1.Почему песни называют Морожены? Как ним относились в деревне? Что в этих песнях сказачного, а что на самом деле
2. Почему заморского купца заинтересовали деревенские песни?
3. Как рассказчик описывает разные морожены песни?
5. В чем особенность песен с весом?
6. В чем заключается особый юмор с которым Сеня Малина рассказывает истрии мороженых песен. Приведи пример.
ПЖ ОТВЕТЬТЕ СРОЧНО ДО ВТРРНИКА ВАЖНО ЗАВИСИТ ЖИЗНЬ И СМЕРТЬ УЧЕНИКА. БУДЬТЕ ДОБРЕЕ...
Ответы
Ответ:
Морожены песни
Моя деревня була яскравим місцем, наповненим життям та колоритними персонажами. Вона мала свою неповторну культуру та традиції, і однією з найбільш цікавих були "морожені песні". Назва, здавалося б, була дивною, але ми з дітьми в нашому селі завжди з нетерпінням чекали моменту, коли наш співак, Сеня Малина, розпочинав виконання цих особливих пісень.
Почему песні називають "Морожены"? Таємниця цієї назви заключалася в тому, що під час виконання цих пісень, Сеня Малина завжди роздавав нам морожене, що робило це виступи особливою подією для нас, дітей. Це була спеціальна угода між Сенею та дітьми - він співав, ми слухали, а в нагороду отримували смачне морожене.
Мороженими песнями в деревні відносилися з особливою повагою. Вони передавали дух та історію нашого народу через слова та мелодію. Здавалося, що в них було щось сказачне, але в той же час вони відображали реальність та побут селян. Співак розповідав про життя, про кохання, про подорожі та про роботу на землі. Ми вчитися цінувати свої коріння та спадок завдяки цим пісням.
Заморського купця зацікавили деревенські пісні через їх неповторний колорит та сили. Він зрозумів, що вони мають великий потенціал для привернення уваги багатьох людей. Вони були якимось скарбом, який варто було поділитися зі світом.
Розповідаючи про різні "морожені пісні", рассказчик описує їхню різноманітність та унікальність. Від душевних балад про кохання до веселих та жартівливих ритуальних пісень, кожна з них мала свою особливість та специфіку.
Особливість пісень з весом полягала в їхньому ритмі та тематиці. Вони часто були пов'язані з сільським господарством, роботою на землі та праздниками. Веселі мелодії та життєрадісний настрій допомагали підтримувати віру в майбутнє та радість життя.
Особливий юмор Сені Малини полягав в тому, що він розповідав історії, які, здається, були справжніми, але при цьому вони мали комічний підтекст. Наприклад, в одній з пісень він розповідав про те, як одного разу корова вирішила співати опера, а в іншій - про пригоди свині, яка намагалася вивчити іноземну мову. Такі гумористичні елементи робили виступи Сені Малини особливо приємними та смішними.
Загалом, "морожені песні" були особливим явищем у нашому селі, які не тільки надавали нам радість та сміх, але і підтримували віру в наші традиції та культуру. Вони були джерелом незабутніх спогадів та навіть навчання для молодого покоління.