Предмет: Химия, автор: artemshulpinov

Дати характеристику письмово елементам N, F, AI, S, Cr, Cu

Ответы

Автор ответа: asedvort15
0

Ответ:

Звідси недостатньо конкретної інформації про те, яким чином слід дати характеристику цим хімічним елементам. Можете пояснити, який вид характеристики вас цікавить? Наприклад, хімічні властивості, застосування, фізичні властивості чи щось інше?


artemshulpinov: •символ
artemshulpinov: •назву
artemshulpinov: •порядковий номер
artemshulpinov: •заряд ядра атома
artemshulpinov: •кількість електронів в атомі
artemshulpinov: •номер періоду, в якому перебуває елемент, малий чи великий
artemshulpinov: •номер групам а якій він міститься
artemshulpinov: Все
Автор ответа: ayrai
0
Звідси вам дати загальні характеристики кожного з елементів:

1. Нітроген (N) - Це негазовий неметал, який становить велику частину атмосфери. Він важливий для життя, оскільки входить до складу амінокислот, ДНК і РНК.

2. Фтор (F) - Фтор - це негазовий неметал, один з найбільш активних хімічних елементів. Використовується у виробництві зубних паст і ядерних паливних реакторах.

3. Алюміній (Al) - Алюміній - легкий метал, використовується в виробництві літаків, консервних банок і багатьох інших виробів.

4. Сірка (S) - Сірка - неметал, який може існувати в різних аллотропних формах, включаючи сірку у вигляді S₈ (сірчані кола) і сірчані сполуки.

5. Хром (Cr) - Хром - це важливий метал, який використовується в хромуванні металевих поверхонь, а також в електроніці і хімічній промисловості.

6. Мідь (Cu) - Мідь - метал, який відомий своєю високою теплопровідністю і доброю провідністю електричного струму. Використовується в проводах, трубах та монетах.

Кожен з цих елементів має унікальні властивості і застосування в різних галузях хімії та технології.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: taransofia29
Тести до теми «Словотвір. Орфографія» 1. Зміни звуків НЕ вiдбувається при утворенні прикметника в рядку А Прага - празький Б ткач - ткацький В Кривий Ріг - криворізький Г казах - казахський 2. Суфікс -зьк- треба писати в прикметниках, утворених від усіх іменників рядку А печеніги, Славутич, Острог Б товариш, Золотоноша, Черкаси в Париж, Рига, Запоріжжя Г студент,депутат, турист 3. Букву с на місці пропуску треба писати в другому слові рядка А козак-коза..ький Б кріпак - кріпа..ький В товариш - товари.. ький Г чумак - чума, .ький 4. Неправильно написано прикметник А студенський Б агентський в фашистський Г солдатський 5. Букву щ на місці пропуску треба писати в слові А Туре..ина Б Доне..ина в Вінни..ина Г Київщина 6. Букви чч на місці пропуску треба писати в обох іменниках рядка А Львів..ина, Доне..ина Б Хмельни..ина, Вінни..ина В коза..ина, Миколаїв..ина 7. Разом треба писати кожне слово в рядку А кіно/огляд, видимо/невидимо, само/кат Б книго/люб, авто/гонщик, тишком/нишком В сан/станція, мікро/хвильовий, зоо/парк Г Туре..ина, Київ..ина Г хліб/сiль, земле/трус, овоче/сховище 8. Через ДЕФІС треба писати кожне слово в рядку А сон/трава, тишком/нишком, кімната/музей Б пусто/цвiт, воле/любний, міні/диктант В кіно/зірка, диван/ліжко, Інтернет/магазин Г фото/гурток, відео/салон, вело/спорт 9. Частину nie- треба писати разом з кожним словом у рядку А пів/хати, пів/Європи Б пів/Одеси, пiв/метрк В пів/ложки, пів/абрикоси Г пів/Дніпра, пів/городу 10. Через дефіс треба писати обидва слова в рядку А щастя/доля, більш/менш Б велико/душний, міні/футбол В абрикосово/полуничний, шести/денка Г авто/салон, екс/чемпіон у​