Предмет: Химия,
автор: ivaninadiana71
Визначити формулу речовини, що містить 52,17% Карбону, Гідрогену та 34,78% Оксигену. 13,04% Відносна густина парів цієї речовини за воднем 23.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
C2H5OH
Объяснение:
CxHyOz
Mr(CxHyOz) = D(H2) * Mr(H2) = 23 * 2 = 46
Mr(Cx) = 46 * w(C) = 46 * 0.5217 = 24
x = 24 / 12 = 2 (атома карбона в веществе)
Mr(Hy) = 46 * 0.1304 = 6
y = 6 (атомов гидрогена)
Mr(Oz) = 46 - 6 - 24 = 16
z = 1 (атом оксигена)
C2H6O
C2H5OH - этиловый спирт (этанол)
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: valeriausenko333
Предмет: Математика,
автор: tatyanamenmark
Предмет: Математика,
автор: yaroslava9842
Предмет: Химия,
автор: Pepperr
Предмет: Математика,
автор: dianonis