Предмет: Русский язык, автор: ksn795

Помогите пожалуйста я плохо пониая задание 15. 19

Приложения:

Ответы

Автор ответа: r4e3xx
1

Ответ:

15.каменистый дом, шелковистый платок, гористый хребет, горный район, горный воздух, горный цветок, горный массив, золотистый луч света, золотистый браслет, золотистый загар

19. Муж: зонд, диагноз, процесс, анамнез

Средн: лицо, небо, зеркало, лицо, окно, условие, обследоване

Женск: *все остальные*

Объяснение:

15. Потому что они все должны проходить по роду(м,ср,ж)

19. Че тут комментировать род у них такой и все


r4e3xx: Пон да
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: annapilnik29
Потрібно виписати усі односкладні речення з тексту даю 80 балів
УКРАЇНСЬКА ЛИЦАРКА
Дитинство Олени Теліги
У професора Петербурзького університету Івана Опанасовича Шовгенева не було жодного маєтку. Не було й власного дому чи бодай скромної хатини на березі тихої річки. І все тому, що Іван Опанасович вважався одним із найкращих інженерів-гідротехніків тодішньої Росії. А відтак, працюючи на головних водних артеріях Москви-ріки, Клязьми, Волги та Сіверського Донця, змушений був постійно переїздити з місця на місце.
Кожне нове помешкання для родини Шовгене-вих було чужим і тимчасовим. Хіба Петербург —з його величною архітектурою та надмірним аристократизмом — міг затримати професора на довший час.
— Вулицями Петербурга колись прогулювався сам Тарас Шевченко. А ще — тут проминули мої золоті студентські роки... — захоплено, але й із певною ностальгією розповідав Іван Опанасович сво-їм дітям.
У Петербурзі вони мали справді розкішний дім: просторі кімнати з широкими вікнами, високі стелі з ренесансними люстрами, вишукані старовинні меблі та килими, а на стінах — малярські роботи не вельми знаних, а проте цілком достойних російських художників.
Щоправда, для вихідця зі степової сонячної України імперський дух Петербурга часом здавався нестерпнішим від гамірної тісняви та брудних кварталів. Тоді він кидав роботу, брав відпустку та виїжджав разом із родиною подалі від міста своєї молодості — до таємничих природних обширів, на Кавказ чи до Фінляндії. Або ж у край свого дитинства — на Слобожан-щину, наймальовничішим місцем якої вважав Святі гори зі старовинним чоловічим монастирем.
— Із давніх давен оці крейдяні виступи на березі річки Сіверський Донець називають Святими горами... — Шовгенев любив розповідати дітям історію Святогірського монастиря, а також леґенди й оповідки про ченців-пустинників, котрі вперше оселилися в крейдяних печерах.